GRIPBUDDY do rehabilitacji rąk 8099

8099
Nowość

- +

157,00 zł

1 sztuk
24 godziny

Do przechowalni

Ręce odgrywają podstawową rolę w życiu codziennym. Wszystkie czynności , od najprostszych, jak np. trzymanie szklanki, po najbardziej skomplikowane, jak np. pisanie wymagają stałej współpracy mięśni, stawów oraz nerwów. Przeciążone, urazy mięśni lub nieprawidłowa pozycja nadgarstka zwiększają obciążenie ręki i mogą prowadzić do stanów zapalnych, zespołów bólowych, czy też zespołu cieśni nadgarstka. GRIPBUDDY jest rozwiązaniem składającym  się z bazy oraz kulki, występującej w 3 możliwych wariantach twardości. dzięki unikalnemu kształtowi może być stosowany do różnych treningów - chwytania, ściskania, rozciągania czy też ściskania palcami. Może być również używany do treningu lub wzmacniania mięśni dłoni, a także zginaczy i prostowników palców, jak również do poprawy koordynacji ręki oraz siły poszczególnych stawów.    

Więcej szczegółów

 
Opis

Gripbuddy został zaprojektowany w trzech różnych stopniach twardości - żółtym ( bardzo miękki ), niebieski (średnio twardy ), fioletowy (bardzo twardy), co zwiększa różnorodność możliwości zastosowania programów terapeutycznych. Ergonomiczna " wielokrzywizowa" budowa wyrobu umożliwia chwytanie go w wieloraki sposób. Część środkowa oraz boczne wcięcia dostosowane są do kształtu palców i umożliwia łatwiejsze chwytanie wyrobu.

Gripbuddy wykonany jest w 100% z medycznego silikonu, nietoksycznego i bezpiecznego w użyciu. Silikon nie absorbuje ciepła i podczas wykonywania ćwiczeń daje miłe uczucie chłodu . 

Polecamy również

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Aba Medica s.a.
ul. Łukaszewicza 43 
60-729 Poznań
woj.wielkopolskie

Zobacz więcej

Płatność

  • za pobraniem
  • płatność elektroniczna
  • płatność przy odbiorze

Zobacz więcej

Dostawa

  • kurier
  • Poczta Polska
  • Odbiór osobisty

Zobacz więcej

Kontakt
sklep@abamedica24.pl
+48 723 180 151

Zobacz więcej