BROS Zielona Moc spray na komary i kleszcze 90 ml

Nowość

- +

8,25 zł

10 sztuk

Do przechowalni

Aerozol skutecznie odstraszający komary i meszki (do 6 h) oraz kleszcze (do 2 h).  Stworzony na bazie składników pochodzenia roślinnego, nie zawiera DEET. Dzięki zawartości aloesu dodatkowo pielęgnuje i nawilża skórę. Ma przyjemny, świeży zapach i nie pozostawia tłustych plam.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu

Więcej szczegółów

 
Opis

Bros Zielona Moc to linia produktów stworzona z myślą o tych, którzy poszukują skutecznej ochrony przed insektami, a nie chcą lub nie mogą korzystać z syntetycznych środków do ich zwalczania i odstraszania. Wszystkie preparaty Bros Zielona Moc zawierają substancje aktywne pochodzenia roślinnego. Ich skuteczność jest porównywalna z obecnymi już na polskim rynku tradycyjnymi środkami owadobójczymi i repelentami.

Produkty z linii Bros Zielona Moc wykorzystują dwie substancje aktywne pochodzenia naturalnego: pyretrum i citriodiol. Pyretrum to substancja owadobójcza otrzymywana z wysuszonych i sproszkowanych kwiatów złocienia dalmatyńskiego, występującego w rejonie Morza Śródziemnego. Roślina ta była stosowana do zwalczania owadów już w czasach starożytnych. Działa na nie w sposób kontaktowy i żołądkowy, wywołując tzw. efekt uderzeniowy (knock-down). Poraża system nerwowy i układ mięśniowy owadów, co prowadzi do ich szybkiej śmierci. Zastosowanie pyretrum w środkach owadobójczych gwarantuje skuteczną i długotrwałą ochronę przed ukąszeniami. 
        

Citriodiol to najsilniejsza naturalna substancja repelencyjna otrzymywana z liści eukaliptusa cytrynowego. Blokuje receptory węchu owadów, zapewniając tym samym szybką i skuteczną ochronę przed ich ukąszeniami. Jest wyjątkowo delikatna dla skóry i ma przyjemny, cytrusowy zapach. Wysoka skuteczność tej substancji w połączeniu z atrakcyjnym aromatem sprawia, że jest ona chętnie wykorzystywana w różnego rodzaju produktach antykomarowych.

Pojemność 90 ml

Aba Medica s.a.
ul. Łukaszewicza 43 
60-729 Poznań
woj.wielkopolskie

Zobacz więcej

Płatność

  • za pobraniem
  • płatność elektroniczna
  • płatność przy odbiorze

Zobacz więcej

Dostawa

  • kurier
  • Poczta Polska
  • Odbiór osobisty

Zobacz więcej

Kontakt
sklep@abamedica24.pl
+48 723 180 151

Zobacz więcej