mini-CLICK® produkt minimalizujący uczucie swędzenia

Nowość

- +

50,00 zł

9 sztuk

Do przechowalni

Opatentowany, bezpieczny, szybki w działaniu produkt aby uwolnić od swędzenia.

Zatrzymuje chęć drapania, zmniejsza obrzęki. Jest szybki, łatwy w użyciu i bezpieczny dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Wykazuje brak skutków ubocznych. Nie wymaga baterii. Działa skutecznie do 4000 ukąszeń, to około 20000 kliknięć.

Rewolucyjne i skuteczne rozwiązanie po ukąszeniu: komara, meszki, bąka końskiego oraz poparzeniu: pokrzywą lub małą meduzą.

Przynosi ulgę tuż po kliknięciu …

Więcej szczegółów

 
Opis

Jak działa Mini-Click®

Wewnątrz Mini-Click® znajdują się naturalne kryształy kwarcu, które wytwarzają niewielki ładunek elektrostatyczny, w momencie kiedy wciskamy przycisk na górze Mini-Click®. Przy stosowaniu na obszar ukąszenia ten mały ładunek inaktywuje reakcję histaminy, która powoduje świąd, zatrzymując w ten sposób swędzenie oraz skłonność drapania do zera - tym samym zmniejsza opuchliznę. Zatrzymanie swędzenia powoduje zanik chęci drapania się, który może dodatkowo podrażniać powierzchnię skóry i powodować infekcje. Produkt nie wymaga baterii.

Jak używać Mini-Click®

Trzymaj Mini-Click® w ręce pomiędzy palcami wskazującym a środkowym oraz z kciukiem na przycisku na górze.

Umieść końcówkę Mini-Click® dokładnie w miejscu zgrubienia i naciśnij przycisk kciukiem ile razy to konieczne.

Przy każdym kliknięciu towarzyszyć temu będzie lekkie mrowienie, które może się różnić w zależności od wrażliwości.

U dorosłej osoby zazwyczaj potrzebne jest od 5 do 10 kliknięć, aby zmniejszyć świąd. Dla dzieci (powyżej 6 miesiąca) wymagana jest połowa dawek, z kolei dla osób wrażliwych, alergicznych wymagana ilość dawek może być większa.

Jeśli nadal czujesz swędzenie, należy powtórzyć czynność. Dodatkowe użycie może powodować zmiejszenie obrzęku. Po kilku minutach od zastosowania zauważalny będzie korzystny wpływ Mini-Click®. Można stosować tak często jak to jest potrzebne bez jakichkolwiek skutków ubocznych.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie jak najszybciej po ukąszeniu komara, przy chęci drapania lub gdy zobaczysz opuchliznę po ukąszeniu. Mini-Click® działa również przez cieńkie letnie ubrania !

Mini-Click® możesz mieć zawsze przy sobie dołączając np. do kluczy lub wieszając na smyczy – posiada specjalny otwór do powieszenia.

Mini-Click to urządzenie medyczne klasy IIa.

Wyprodukowane we Włoszech przez Tecnimed srl.

Aba Medica s.a.
ul. Łukaszewicza 43 
60-729 Poznań
woj.wielkopolskie

Zobacz więcej

Płatność

  • za pobraniem
  • płatność elektroniczna
  • płatność przy odbiorze

Zobacz więcej

Dostawa

  • kurier
  • Poczta Polska
  • Odbiór osobisty

Zobacz więcej

Kontakt
sklep@abamedica24.pl
+48 723 180 151

Zobacz więcej