Poduszka z zielonej herbaty CZ-A9158

CZ-A9158
Nowość

83,50 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Do przechowalni

 Poduszka wypełniona jest zieloną herbatą, bogatą w przeciwutleniacze, która posiada korzystny wpływ na wszystkie aspekty zdrowia. Zastosowane rodzaje herbaty mają działanie uspokajające i relaksacyjne. Przeprowadzone na świecie badania wskazują, że chińska zielona herbata posiada właściwości bakteriobójcze, pomaga zapobiegać powstawaniu raka oraz chorób serca, opóźnia starzenie oraz polepsza proces trawienia i przyspiesza odchudzanie. Eleganckie, delikatne pokrycie zapewnia poczucie komfortu i luksusu. Poduszka ma wymiary 30 x 50 cm.

Zastosowana w poduszce herbata to kruche liście delikatnego drzewa pochodzącego z południowych Chin, posiadająca właściwości rozgrzewające, odtruwające oraz przyjemny zapach otaczający natychmiast głowę spoczywającą na poduszce. 

Produkt dostępny tylko na zamówienie!

Więcej szczegółów

 
Opis

Unikalne właściwości poduszek herbacianych

Aromat herbaty

Wnętrze poduszki wypełnione jest unikalną mieszanką herbaty oraz ziół, dobranych w odpowiednich proporcjach. Aromat wydzielany przez poduszkę otacza śpiącą na niej osobę dając odczucie spaceru w prawdziwym ogrodzie herbacianym. Herbaciane wypełnienie korzystnie wpływa również na głęboki, zdrowy sen.

Odpowiednia twardość i wymiary poduszki

Powszechnie wiadomo, iż spanie na twardym podłożu, w tym na twardej poduszce, ma korzystny wpływ na zdrowie. Jednak zbyt twarda poduszka sprawia, że obszar styku z głową jest zbyt mały, co powoduje uczucie dyskomfortu, a także prowadzi do zdrętwienia szyi, pleców lub ramion. Zbyt miękka poduszka daje z kolei wrażenie „zapadania się” głowy, a także utrudnia oddychanie skóry. Poduszki herbaciane mają optymalny, „pośredni” stopień twardości, pozwalając uniknąć opisanych powyżej problemów i wpływając korzystnie na kręgi szyjne.
Również wysokość poduszki oraz jest wymiary zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić maksimum wygody oraz korzyści dla zdrowia, wpływając pozytywnie na kręgosłup oraz krążenie krwi.

Hamowanie rozwoju roztoczy oraz bakterii

Słownik Herbaty Chińskiej stwierdza, że zawiera ona wiele różnorodnych substancji o działaniu hamującym rozwój bakterii. W efekcie poduszka wypełniona herbatą może skutecznie zabezpieczać przed bakteriami. Również do produkcji pokrycia poduszki został wybrany materiał o właściwościach hamujących rozwój roztoczy.

Polecamy również

Aba Medica s.a.
ul. Łukaszewicza 43 
60-729 Poznań
woj.wielkopolskie

Zobacz więcej

Płatność

  • za pobraniem
  • płatność elektroniczna
  • płatność przy odbiorze

Zobacz więcej

Dostawa

  • kurier
  • Poczta Polska
  • Odbiór osobisty

Zobacz więcej

Kontakt
sklep@abamedica24.pl
+48 723 180 151

Zobacz więcej