SZYNA NA HALUKSY - HALLUFIX

8A69-16140
Nowość

- +

134,00 zł

1 sztuk
24 godziny

Do przechowalni

Aparat Hallufix to nowość na światową skalę. Został zaprojektowany we współpracy z Instytutem Fraunhofer i ortopedami z myślą o skorygowaniu powszechnie występującego schorzenia palucha koślawego, czyli zniekształcenia dużego palca stopy, popularnie nazywanego halluksem. Jest szyną przeznaczoną do aktywnej korekty lekkiego i umiarkowanego palucha koślawego. Można ją stosować przez 24 godziny na dobę i pasuje do większości rodzajów obuwia. Wspiera stopę przy każdym ruchu, chroni zapalenie kaletki stawu, bez skutków ubocznych. Szynę Hallufix powinno się stosować zarówno profilaktycznie, jak i w stanach pooperacyjnych. Dzięki niemu okres rehabilitacji jest krótszy i mniej uciążliwy. 

 

 

Więcej szczegółów

 
Opis

Jest szyną przeznaczoną do aktywnej korekty lekkiego i umiarkowanego palucha koślawego. Można ją stosować przez 24 godziny na dobę i pasuje do większości rodzajów obuwia. Wspiera stopę przy każdym ruchu, chroni zapalenie kaletki stawu, bez skutków ubocznych. Szynę Hallufix powinno się stosować zarówno profilaktycznie, jak i w stanach pooperacyjnych. Dzięki niemu okres rehabilitacji jest krótszy i mniej uciążliwy.

Niebywałą zaletą tego aparatu jest fakt, iż możemy w nim normalnie chodzić w ciągu dnia. Daje nam to możliwość znacznego skrócenia czasu rehabilitacji. W niektórych przypadkach nawet o połowę!

 

 

Aba Medica s.a.
ul. Łukaszewicza 43 
60-729 Poznań
woj.wielkopolskie

Zobacz więcej

Płatność

  • za pobraniem
  • płatność elektroniczna
  • płatność przy odbiorze

Zobacz więcej

Dostawa

  • kurier
  • Poczta Polska
  • Odbiór osobisty

Zobacz więcej

Kontakt
sklep@abamedica24.pl
+48 723 180 151

Zobacz więcej