LauPro Szampon pielęgnacyjny do włosów przeciw wszawicy 200ml

Nowość

- +

21,00 zł

9 sztuk

Do przechowalni

LauPro - Szampon pielęgnacyjny do włosów jest przeznaczony do stosowania w profilaktyce wszawicy głowowej.

Szampon LauPro to zarówno kosmetyk zapewniający kompleksową pielęgnację włosów, jak i zapobiegający kolonizacji skóry głowy przez wszy. Szampon działa poprzez odwodnianie i blokowanie otworów oddechowych pasożytów, co prowadzi do ich wymierania. Zawarty w składzie silikon przylega do łuski włosa i poprawia jego sprężystość, a także sprawia, że wygląda on zdrowiej.

Więcej szczegółów

 
Opis

Zastosowanie:

Szampon pielęgnacyjny LauPro przeznaczony do codziennej higieny i pielęgnacji włosów w ramach profilaktyki wszawicy głowy. Można stosować u dzieci powyżej 3. roku życia.

Informacje dodatkowe:

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej w oryginalnym opakowaniu.

Przeciwwskazania:

Nie można stosować na uszkodzonej lub podrażnionej skórze. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik szamponu. Nie należy stosować równocześnie z innymi preparatami o podobnym działaniu.

Sposób użycia:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Stosować zgodnie ze wskazówkami zawartymi w ulotce informacyjnej. Jakiekolwiek wątpliwości należy zgłaszać lekarzowi lub farmaceucie. Szampon stosować na owłosionej skórze głowy. Szampon w niewielkiej ilości rozprowadzić na zwilżonych wodą włosach. Dokładnie pokryć całą powierzchnię włosów, pozostawić na kilka minut, a następnie spłukać. Jeśli zachodzi taka potrzeba, należy powtórzyć czynność. Do codziennego stosowania. W czasie trwania kuracji nie stosować innych szamponów. Unikać kontaktu z oczami.

Pojemność:

200 ml

Aba Medica s.a.
ul. Łukaszewicza 43 
60-729 Poznań
woj.wielkopolskie

Zobacz więcej

Płatność

  • za pobraniem
  • płatność elektroniczna
  • płatność przy odbiorze

Zobacz więcej

Dostawa

  • kurier
  • Poczta Polska
  • Odbiór osobisty

Zobacz więcej

Kontakt
sklep@abamedica24.pl
+48 723 180 151

Zobacz więcej